bizuteria-2020.pl

22 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Błyskotki jest to określenie stosunkowo ogólne. Na jakie kategorie można je z kategoryzować? Z przekonaniem przez surowiec, z jakiego pozostają zrobione i jakie kamienie wykorzystano. My jednak zrobimy podział pod kątem rodzaju wyrobów jubilerskich.
Zawieszki na Łańcuszku są lubiane od wielu lat, zarówno poprzez płeć piękną oraz panów. Subtelna przywieszka na połączonych ogniwach łańcuszka zazwyczaj noszona na piersi – kwintesencja damskiego uroku.
Kolczyki jest następny gatunek nie tylko damskich produktów złotniczych. Zazwyczaj tworzy się je ze srebra. Odróżniamy wiele rodzajów koczyków, miedzy innymi „Angielski”. Właśnie one pozostają najczęściej kupowane patrząc globalnie ze wszystkich typów biżuterii.
Pierścienie od lat ozdabiają również kobiecą dłoń. Bywają takie klasyczne, choć bywają także modele z rubinami. Zazwyczaj posiadają jakąś symbolikę.
Bransoletki to subtelne łańcuszki jakie dziewczyny z reguły zakładają na dłoń, jednak od pewnego czasu i na nodze, od niedawana stało się to niezwykle modne
Beadsy to typ, jaki wszedł na nasz rynek ze słonecznych Włoszech. Koraliki nakładane są tutaj na srebrną bransoletę z zatrzaskiem. Dlatego, że są one dostępne w ogromnej liczbie modeli praktycznie wszelka kompozycja jest oryginalna.
Na rynku istnieje również edycja wywodząca się w Stanach zjednoczonych. W której charmsy są zawieszane do ogniw bransoletki przy użyciu niewielkiego karabinka. Dostały one miano charmsy.
Obrączki – należą do rodziny pierścionków. W ostatnim czasie drastycznie zyskały na sławie. Wszyscy narzeczeni pragną posiadać wzory oryginalne i romantyczną sentencją.
Zegarki na rękę – nasza ostatnia rodzina z działu biżuterii. Niezwykle często noszona także przez panów. Ważny jest nie tylko metal, ale także mechanizm.
Rodzajów biżuterii pozostaje naprawdę dużo. Jeśli już wybieramy często lepiej poszukać niewielką firmę złotniczą. Towary będą zdecydowanie przedniejszej jakości, ponadto również nieco tańsze.

biżuteria 2020