slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

22 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Czy znasz trzy podstawowe pojęcia opisujące stereotypową damę? My znamy: uczucie, rodzina oraz ubrania. Co kryje się pod podanymi nazwami? Czego pragną kobiety? Czego nie znoszą? Z czym walczą ? Czego nie odstępują nawet na moment? Dziś omówimy pierwsze podstawowe pojęcie: uczucie w życiu kobiety. Spróbujmy je poznać. Jak postrzega siebie kobieta, a jak patrzy na nią płeć silna? Jakich cech oczekują oby dwie strony? Kobiety lubią czuć się adorowane. Większość ceni sobie kiedy mężczyzna przejmuje inicjatywę w głębszej relacji w swoje ręce jednakże nie przyjmują postawy w nieskończoność zaabsorbowanego „sługi”. Jak bardzo często mówią z jednej strony pragną tkliwości, stałości w uczuciach, jednak w drugiej połowie w sekrecie pragną żeby obecny partner od czasu do czasu stawiał opory, był niedostępny. Co za tym idzie? Panie wbrew pozorom także pragną zdobywać, bo kogo cieszy w pełni bez trudu zyskana rzecz, a dopiero co więź czy atencja kogoś drugiego? Oczywiście, że nie. Tak więc w jaki spsób dogodzić wymaganiom wyjątkowych pań? Jak sprawić by być na wygranej pozycji?
Zadbaj o nią w sposób jaki chce, obserwuj jej mniejsze czy większe potrzeby, żeby wiedzieć jakie z nich są najistotniejsze i na nich skoncentruj się najmocniej, zwyczaj bywania nieosiągalnym wyrobisz dyskutując z wybranką. Pamiętaj, że to dyskusja jest fundamentem dobrego związku.
Nie zapominaj, że relację należy pielęgnować najczęściej drobnymi gestami, uczynkami. Niezadbane uczucie wcześnie czy później zawsze wygasa. Właśnie to sprawia, że męsko-damska relacja jest wyjątkowa, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna