stylowe-bransolety.pl

9 marca, 2019 Wyłącz przez admin

Polski styl słynie z tego że odsuwany jest na drugi plan na koszt zagranicznych nowości. Często mówi się że moda pochodzenia polskiego w zestawieniu do innych regionów jest daleko w tyle, jednak gdyby przyjrzeć się temu z bliska polscy producenci są w stanie pokazać polskim klientom naprawdę ciekawe pomysły!
Od modnych fasonów do wysokiej jakości materiały. Gdzie i dlaczego kryje się bariera klientów? Brak potrzebych umiejętności projektujących czy też ludzie są za bardzo rygorystyczni w swoich poszukiwaniach?

Otóż nie! Chodzi o to że Polska Moda rozwijała się w o wiele krótszym czasie niż organizacje międzynarodowe dostając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na wyspecjalizowanie. Klienci dostrzegając że sąsiednie państwa oraz zagranicznne firmy są popularniejsze zaufali zagranicznym projektatom odmawiając sobie zaszczytu korzystania z polskich, polskiego pochodzenia ubrań. Brzmi {absurdalnie|niewiarygodnie| aczkolwiek niestety takie są smutne realia.
Okazuje się że wymarzonego płaszcza, czy innej odzieży klienci nie muszą szukać u naszych sąsiadów ale wystarczy zbadać regionalny asortyment.

Reasumując postarajmy się zaakceptować i polubić to co Polskie! Odsuńmy na bok stereotypy i dajmy szansę miejscowym handlowcom oraz innym fundamentom tej branży.

Stylowe Bransolety